Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi van ha valakinek átmegy...

Mi van ha valakinek átmegy egy autó a kézfején?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2022. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kilapítja és nagyon fáj.
2022. dec. 31. 10:06
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom te milyen vagy, de amikor Chuck Norrissal történt ilyen, akkor az autó futóműve kiszakadt. ;)
2022. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát nemtudom de szerintem nagyon fájna és valószínűleg a gumi szép mintái jó sokáig rajta lennének. Én nemtudom te miért akarod ezeket tesztelni mert már volt kérdésed amikor a lábadon akartál átmenni. Nekem volt már olyanom. Igazából hosszú történet de annyi volt hogy mentem volna át az úton és az autós kicsit lassan ment én azt hittem gyorsabban kanyarodik be az utcába és már elindultam amikor már bekanyarodott viszont kicsit nagyot léptem és a hátsó kerék végigment a lábfejemen. A baj az volt szerintem hogy túlságosan siettem és mentem volna át csak jobban figyelnem kellett volna. De annyira nem fájt igazából valami opel kombi autó volt nem emlékszem milyen de inkább kellemetlen volt mint fájdalmas. Szerintem ha kicsit nagyobb autó lett volna akkor jobban fájt volna de a gumik amúgy is be tudnak nyomódni azaz a gumi mikor átmegy a lábadon akkor felveszi a lábad alakját ezért nem annyira fáj. Viszon nagyobb guminyomásnál akár a lábközépcsontok is eltörhetnek. Valamint cipőbe még kevésbé fájhat.
2023. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!