Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy még mindig fáj...

Normális, hogy még mindig fáj a fejem?

Figyelt kérdés
2022.december 30-án munka közben elég szépen be vertem a fejem. Egy lépcső alatti tárolóból jöttem ki, és előbb akartam fel állni mint lehetett volna. Akkor semmi komolyan nem éreztem annyira nem fájt, nem vesztettem el az eszméletem. Pár órára rá lett egy kis hányingerem, fájt a fejem meg bizonytalan voltam. Mivel vendéglátásba dolgozom így 31-én is dolgoztam, nem tűnt vészesnek a dolog, csak a fejem fájt így nem mentem dokihoz. A gond most csak annyi, hogy itt van január 4-e és még mindig fáj a fejem. Hol jobban hol kevésbé, de folyamatosan. Ha most el megyek dokihoz közli hogy mekkora hülye vagyok, hogy nem azonnal mentem. Azt szeretném csak tudni, hogy ha esetleg egy kis enyhe agyrázkódást kaptam, normális hogy ilyen sokáig fáj a fejem? Mennyi idő még el múlik, vagy komolyabb baj is lehet és inkább menjek dokihoz?

2023. jan. 4. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez simán munkabaleset, jegyzőkönyvet kellett volna felvetetni azonnal vagy legkésőbb másnap.

Mindenképp menj el dokihoz!

2023. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, lecsesz max az orvos (jogosan) de túl fogod élni.


Ez nem játék. Nem 1x volt már olyan, hogy fellökték a biciklist, mentő nem lett hívva mert azt mondta jól van, aztán 3 nap múlva meghalt, mert lett valami belső vérzése. Nyilván nem azt mondom, hogy meg fogsz halni, csak azért nem ártana egy CT vagy akármi, majd az orvos megmondja.

2023. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát azért ezt illene orvosnak megmutatni, elmondani. Hogy nálad mi történt pontosan, nem tudom, de akkor is voltak más tünetek is a fájdalmon kívül, van akinél pár nap múlva egy ilyen okozott már nagyobb bajt.
2023. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg kaptam a lebaszást. Agyrázkódás pihennem kellett volna munka helyett. Normális, hogy még mindig fáj, ha nem pihenem ki fájni is fog még egy darabig.
2023. jan. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!