Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha az orrban elcsúszik egy...

Ha az orrban elcsúszik egy csont pár év után is helyrehozható?

Figyelt kérdés
3 éve tesi órán az egyik nagydarab osztálytársammal birkóztam, aztán kicsúszott alóla a szőnyeg és ráesett az orromra és az orrnyergem egy minimálisan jobbra csúszott. Nem vérzett az orrom, de felvolt dagadva és lilas volt. Szóltam otthon a szüleimnek, de azt mondták nincs annak semmi baja és h csak azert latom úgy mert felvan dagadva. De nyilván később észleltem h hát nem, de nem foglalkoztak vele. Annyit érzekeltem, hogy nagyon fajt 2 hetig ha fujtam az orrom. Csak minimálisan van elcsúszva, csak akkor latható a nagyon sokáig nézed, de már rettenetesen zavar mert nem kapok normálisan levegőt a jobb orr üregembe. Most lettem cselekvő képes mert betöltöttem a 18-at. Az érdekelne h így 3 év után lehetséges valamilyen beavatkozás? Másfelől esetleg az hagyna e valami csúnya heget az arcomon?
2023. febr. 5. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, plasztikai műtéttel bármikor helyrehozható, csak sajnos nagyon drága. Bár jó esetben egyszer kell kifizetni
2023. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ELmész fül-orr-gégészetre és ott majd megmondják, hogy fizetős e a műtét, vagy sem. De igen, műteni lehet.
2023. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat kérdezd meg, elvégre ezért is van ott.
2023. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!