Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hol lehet azt megnezni, hogy...

Hol lehet azt megnezni, hogy én melyik kórházhoz tartozom?

Figyelt kérdés

Az állandó lakóhelyem konkrétan az uzsoki kórháztol két utcányira van. Bokatöres gyanújával felkerestem a sürgősségi osztályt, de elkuldtek a Baleseti Intézetbe a Fiumei útra.


Ez mennyire normális?


Hol van valamilyen lista, ahol ezt meg tudom nézni, hova tartozom?


2023. febr. 15. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen problémád is van. Néha sokszor csóri mentősök se tudják, mert előző nap még máshova kellett vinni a beteget ugyanonnan hasonló panasszal.
2023. febr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapesten fel van osztva kerületek, illetve napok alapján is, hogy ki éppen az ügyeletes felvevős kórház. Ajánlom a [link] oldalt, nagyon hasznos.
2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2-es!! Ezt nem találtam meg.
2023. febr. 16. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb a sürgősségi betegellátást irányító csoport: 06-1-311-6000. Éjjel-nappal elérhető, a mentő is ezt hívja, ha nem biztos benne, hogy pl. X területen Y lakcímmel rendelkező beteg teszem azt traumás problémákkal hova szállítható.
2023. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 🙂
2023. febr. 27. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!