Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Trambulin parkban a gerincem...

Trambulin parkban a gerincem így megserulhetett? Vagy tulreagalom? (10 napja tart) 25 évesen kétségbeejtő kicsit

Figyelt kérdés

Sajnos hibáztam és egy trambulin parkban bemelegítés hiányában annyira megörültem az ugralasnak, hogy miközben egy trambulinrol egy emelvényre szerettem volna felugrani közben videozva, hogy egyszerűen már a levegőben nyögve csak "esés lett a mutatványbol'annyira rosszul sikerült az ugrás. Szerintem nagy volt az erokifejtes ami a trambulimba sullyedeskor és kilövésnél a hatamra vagy gerincemre jutott..(nem tudom melyikkel lehet a gond)

10 napja tart a fajdalom, nem null 24 órában, de voltak napok amik eléggé lekorlatoztak munka közben, vagy ha csak a padlón lévő matracrol szeretnék szokásos módon felkelni... Kenegetem 2 napja hűsítő lobalzsammal de eddig nincs javulás. Igazából a sztorit ismerve érdeklődnék ki mire gyanakszik, mik lehetnek lehetséges okok a fájdalomra és mi az amit kizarhatunk?

A hátam kozepe táján fáj, az is jobb oldalt érzem a gerinc mellett de ez inkább egy tenyérnyi terület. Máshova nem sugárzik ki ezért gondolnám egy sérvet meguszok, de mi lehet, egyszerű idegbecsipodes, vagy lehetséges így meghúzni melyen vmi izmot? Tényleg bármi észrevétel vagy tapasztalatot szívesen vennék, sajnos a munkából a következő napokban biztosan nem hianyozhatok, ezért bármi ötlet számít, hátha segíthetek magamon.

Köszönöm a válaszokat!



2023. febr. 23. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tíz napja art próbálj meg intézni egy mr vizsgálatot, de ha jógázol egy picit megláthatod, hogy mennyire érzékeny mozgásra.
2023. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is mint az 1-es irta, meg kellene Röntgeneztettni! Fölösleges most talàlgatni, jobb ha megnézeted!
2023. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!