Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy egyszerre számotokra három ÉLETMENTŐ kapcsolatotokért aggódtatok? (Közeli hozzátartozó, frissen megtalált párkapcsolat és egy rendkívül példaértékűen hűséges barát?)

Figyelt kérdés

Kettő súlyosabb állapotú (egy kórházban) és egy könnyebben sérült. Nagyon remélem, hogy nappal már javulni fog a helyzet.


Azért (is) írok ide, mert a lelkisegély szolgálat szenvtelen közönyéből már elegem van nagyon.


Meg azért is, hogy a páromat végre rávegyem, hogy használja ezt az oldalt helyettem, ha én bármilyen okból kifolyólag nem tudok mellette lenni.



#jóban-rosszban együtt
2023. febr. 28. 05:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt a felsorolásból, hogy az imádság elég volt szimplán? Tehát így értendő a kérdés.
2023. febr. 28. 05:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő.
2023. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Frissen megtalált párkapcsolatért nem aggódok, ugyanis max. 2-3 hónapos ismerős, nem komolyabb.


Meg azért is, hogy a páromat végre rávegyem, hogy használja ezt az oldalt helyettem, ha én bármilyen okból kifolyólag nem tudok mellette lenni. - mivan? Mióta ismered a "párodat"? :D Mellesleg engem nem vehetnél rá olyanra, amit nem akarok, lehet az bármilyen random netes oldal használata.

2023. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!