Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha megterhelem a lábam, mitől...

Ha megterhelem a lábam, mitől fáj?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban intenzíven sportoltam, eleinte a parkour, utána a testsúlyos edzés, majd 16 és koromtól 18 éves koromig edzőtermes edzés, és ott a lehető legnagyobb súlyokat céloztam meg állandóan. 18,5 évesen abbahagytam a sok tanulás és egyebek miatt. Körülbelül 20 éves koromban kezdődött el, hogy a térdem terhelés hatására elkezd nagyon fájni.

2023. márc. 5. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet alig van ízületi folyadékod. Ízületvédő segíthet (az ajánlott dupláját vedd be, több héten keresztül szedve kezd csak hatni). De jobb megoldás, ha injekcióztatod. De ezek előtt orvos kellene, meg röntgen.
2023. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitől lehet kevesebb izületi folyadék?
2023. márc. 5. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szétcseszted a gyurmázással tizenévesen. Ennyi idős korban eleve tilos, de később is szétcseszi. Ez már így marad, a következő életedben majd jobban meggondolod.
2023. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 after stroke ***** válasza:
Nem lehet elégszer ismételni; a fejlődő szervezettel csínján kell bánni.
2023. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!