Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokasérülés után egy évvel is...

Bokasérülés után egy évvel is fáj és bedagad a bokám. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve volt egy bokarándulásom, rosszul léptem le a lépcsőről. Elég lassan gyógyult, rögzítőt hordtam, jegeltem, nem terheltem. Viszont azóta sem múlt el a fájdalom teljesen, sokszor bedagad és fáj, guggoláskor is érzem, amikor megfeszül a lábfejem, vagy ha nem tudom pihentetni pl.egesz nap úton vagyok vagy csak állok sokat, akkor is fájdalmas. Milyen orvoshoz tudnék vele fordulni, ortopéd, sebész?
2023. márc. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyirok gyógy/sportmasszőr, ez nem sebészet klinikai hatáskör . A keringés sérült lelassult a nyirokmergek lassan ürülnek, ki kell masszirozni a görcsöt frissiteni a keringést .
2023. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én ugyanígy jártam 10 hete. És még picit fáj és kicsit lila belül. Külső belső bókaszalagszakadásom volt. 6hétig kellett volna rögzítőt hordani, de ma 10het múlva vettem le. Már nem nagyon fáj szinte alig alig, viszont néha ha pl törökülésbe teszem most rögzítő nélkül lábam egyhe recsegő hang van. És az zavar hogy enyhén lila belül. Ez lehet a rögzítő miatt? Köszönöm szépen
2023. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!