Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rám fröccsent a meleg étolaj,...

Rám fröccsent a meleg étolaj, elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
Tegnap combomra főcsent egy kisebb adag étolaj ahogy rántott húst sütöttem. Azóta be van púposodva és vörös ott ahol megéget. Elmúlik ez magátol?

2023. márc. 15. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana, ha sebész szakorvos látná...


Talán érdemes lenne ellátogatnod a mai nap folyamán a lakóterületileg illetékes orvosi ügyeletre.


Esetleg tovább irányíthatnak kórházi ellátásra - feltéve, ha van elegendő szakszemélyzet és nincs esetleg éppen túl sok másik beteg.


Szakács végzettségű vagy? Esetleg otthon vendégeket vártál?

2023. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyeletre menj be vele, foleg ha felholyagosodott. Ott megmondjak mennyire sulyos.
2023. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Magamnak csináltam ebédet. Kicsúszott a husi a kezemből, és csobbant egyet.
2023. márc. 15. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog elmúlni, ez heggel gyógyul.
2023. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyo langyos vizzel hütsd, eges elleni kremmel lekenheted mert az is segit a gyogyuläsban.Konyhäban egettem meg magam kb mindennel is, es mind elmult az evek alatt.
2023. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezeld - magas százalék tartalmú (98-100%) - Aloe Vera géllel, és NYOM NÉLKÜL gyógyul. Az utóbbi négy évben többször is szenvedtem mellkasi-hasi-combi másodfokú égést, és a több hetes (de legalább két hét) kezelés hatására, mindegyik égésem nyom nélkül, szépen gyógyult, mintha sosem forráztam volna le magam.
2023. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vitamerfen krem ha meg van, na attol nekem el mult. Holyag aztan mely seb. Viszont en azonnal jeges vizzel borogattam.
2023. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én izomból teli forró olajat borítottam a bal lábamra 2 éve. Azóta is telibe látszik a helye

Nem hólyagos a seb? Figyelj arra hogy NE kösd be. Beleragadhat a gézlap/fásli/kötszer, azt meg nem szeretnéd.

2023. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!