Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Esés miatt összevarrták a...

Esés miatt összevarrták a fejem, és nem nő a helyén haj.Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekkoromban is történt egy kis baleset, melynek köszönhetően oldalt nem nő hajam egy kis foltban, de viszont kb 5 éve volt egy ájulásos összeesésem, ami miatt hátul is össze kellett varrni a fejem.Ott viszont egy elég nagy foltban nem nő semmi, ami már eléggé zavar.Hosszabb haj nem áll jól, viszont ha levágatom rövidebbre ami nekem tetszik, nagyon látszik.Létezik erre valami megoldás?Ha igen hol?Plasztikai sebészet?Hajbeültetés?

2023. ápr. 10. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt összevarrva a hajas fejbőr elég nagy területen, de nem hullott ki a haj ott. Más probléma lehet. Első körben háziorvoshoz fordulnék vele, majd ő továbbkuld
2023. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Alapvetően ha hagyták volna, hogy magától összeforrjon a fejed, mint a természetben az állatok sérülései, akkor jó eséllyel kifejlődnek új hajhagymák a seb alatt. A sebösszevarrás folyamata sajnos nem segíti elő ezt a folyamatot, egyszerűen nincsenek hagymáid a seb alatt, erről tudományos cikkek is vannak, Ha annyira zavar, marad a hajbeültetés.
2023. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1!Valószínűleg neked nem a honvédban varrták össze, Sziget fesztivál idején, rosszindulatú irigy rohadékok, akik azt hitték a fesztiválon szenvedtem balesetet részegen, holott tényleg rosszullét miatt estem össze haveromék lakásán, azért növekszik a hajad rendesen.Nekem egy nagy folt van a varrás helyén, és nagyon idegesítő.

Kedves 2!:Köszi szépen, olvastam valami lebenyes műtéti beavatkozásról, de attól kicsit félnék, ez emberibbnek tűnik, utána járok!:)

2023. ápr. 10. 23:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3, igen én is azon gondolkozom.Elég zavaró sajnos :/
2023. ápr. 10. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
De, pont a Honvédban varrtak össze 2006 - ban. Biciklivel való esés (sisak nélkül) után a fél fejemen átívelő varrás. Nem tudom hogy csináltak, de egyetlen hajszál hijja sem látszik. Mindenesetre sztem lesz megoldás neked is, keresd, kutasd, drukkolok!
2023. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az igen basszus.Akkor neked valamit nagyon jól csináltak.Nekem hàtul, kb 3-4 cm hosszú csíkban felnyílt ahol bevertem a fejem, ott varrták össze, de valamiért nem akar ott nőni, és ahogy levágatom a hajam, látszik.Közben megnéztem ezt a hajbeültetést, amire nekem lenne szükségem 450000ft, de már esküszöm nem érdekel, meg fogom csináltatni
2023. ápr. 11. 00:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm szépen😁
2023. ápr. 11. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, sok sikert kívánok neked. 🥰
2023. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!