Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jól látom hogy rekeszizom...

Jól látom hogy rekeszizom szakadásom van? (Kép)

Figyelt kérdés
Voltam röntgenen egész más miatt, de itthon nézve a röntgenfelvételt, szerintem a gyomrom (vagy nem tudom milyen testrész látható ott alul) nem jó helyen van. Olyan mintha a mellüregbe lenne felcsúszva, jól látom? Van itt radiológus vagy orvos aki meg tudná mondani hogy normális e? Mert ez megmagyarázná a tüneteimet is, mert hasonlóak a rekeszizom sérvhez. Baleset után simán kialakulhatott. [link]
2023. ápr. 11. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes éle van, sérvnél a gyomrod csúszna fel, de olyan se látszik a képen.
2023. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó helyen van a gyomrod...
2023. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De basszus a másik oldal miért nem látható?
2023. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sérv amúgy, a gyomor nincs rekesz felett..., de nem vagyok orvos.
2023. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. ápr. 11. 17:12
 6/9 gungasam ***** válasza:
Egyáltalán fáj valamid? A röntgen kép olyan szép! Jó nagy beled van!
2023. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nehezlegzes, es faj a rekeszizom is. A majam szerintem ki is van zarodva, mivel sarga a szekletem, az uh-n is nagyon rossz allapotban lattak. Meg egy csomo is nott ra. Emelkedettek a maj ertekek is a verkepen. Szokott is fajni, mert oda kaptam utest. A torott borda ( rtg kimutatta) szerintem szurja mert szurast erzek, es az utesnel a majam beverzett, mert latszott a veralafutas. Mivel a maj oldalat a rekeszizom vedi, gondolom a rekeszizmot is atszurta. Ki is zarodhatott reszlegesen. Volt egy 5 nap belelzarodasom is, de az rendbejott, mar ujbol minden nap wc zek. Nehez helyzet mert gasztroenterologus nem latja csak a gyomrot, szerintuk csak a maj nem lehet kizarodva, ahhoz a gyomornak is kell. A sebesz meg a gasztroenterologushoz kuld, hogy ra tartozik, ugyhogy azota is igy vagyok. Mozogni nem birok szinte mert mindenem faj. Utolsonak: a bel nincs rajta a rtg kepen nem tudom mit latsz. Az a gyomor.
2023. ápr. 30. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha a májad környékén van a fájdalom, miért a bal felét mutatod a testednek?
2023. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bal felen is faj, mindket also borda torott. A jobbrol sajnos nincs rtg kep nalam, csak leiras, hogy torott.
2023. máj. 1. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!