Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zuglóban hova kell/lehet...

Zuglóban hova kell/lehet vinni a sürgős esetet?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki rosszúl lesz és nem akarunk mentőt hívni, mert mire kiérnek én már odaérnék autóval.


Hova kell ilyenkor menni nappal vagy mondjuk ami érdekelne még hova kell menni este vagy hétvégén? Ünnepnapok?



2023. ápr. 13. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
istenem. Milyen elvetemült embervilágban élünk. a 112-t kell hívni. Az a biztos, nyulj már magadhoz ember, gyerekecske.....ejnye ......
2023. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Akárhova, csak a zúglói egészségügyi szolgálathoz ne. Ottani háziorvos kész vicc. Bemész, idegbeteg állat, üti veri az asztalt, telefonál a beteggek azon is csak dühöng, végül lerakja a telefont, szintén csapkodva, és mondja bezáratja az egész kócerájt, elege van már ebből.
2023. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én amúgy az Uzsoki kórházra tippeltem volna.
2023. ápr. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!