Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki volt mar ilyen ugyes?

Ki volt mar ilyen ugyes?

Figyelt kérdés

Ma turmixoltam a botmixerrel.A vegen ki akartam piszkálni a cuccot a kesek kozul az ujjammal...Csakhogy nem huztam ki a mixert az arambol(mindig kihuzom,soha nem nyulok igy bele,most nem tudom mi ütött belém,hogy nem huztam ki)...Ahogy ott piszkalgattam,benyomtam veletlenul a gombot es a mixer kesei elkaptak az ujjamat.

En azt hittem elajulok,nagyon verzett...komolyan mar lattam magam elott a letepett ujjamat.

Aztan ahogy sikerult elallitani a verzest megnyugodtam,nem is volt olyan veszes...Igaz most baromira faj,de szerencsere nagyobb baj nem tortent.

Mas is csinalt mar ilyen hulyeseget?


2023. ápr. 14. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tultöltött autó fagyállójából leszívni a felesleget? 🤔

Utána jöttem rá, hogy milyen hülye voltam és szerencse, hogy nem nyertem félre vagy szívtam rá.... 🙁

2023. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak megégetni szoktam magamat, de azt viszonylag rendszeresen, havi egy-két ilyen biztosan van (pl. forró tepsi megfogása konyharuhával úgy, hogy az ujjaim vége a tepsihez értek...).

Az tette be a kaput amikor jégkockát szorongatva sem tudtam elaludni, annyira fájt az égés helye, másnap rendeltem speciális égésre való zselét, azóta legalább kevesebb fájdalom meg hólyagosodás van.

2023. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok, fertőtleníteni ne felejtsd el, és ha esetleg elkezd gennyesedni vagy pirosodik-lilul vagy dagad akkor menj orvoshoz. Van otthon valami sebfertőtlenítőd?
2023. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as igen,az volt az elso amikor vegre sikerult elallitani a verzest,hogy jol lefertotlenitettem...egyenlore nem lila.minimalisan duzzadt,de jol meg is utottek a kesek,szerintem az csak attol.

Meg persze a vagasok fajnak.

Átkozom magam milyen hulye voltam.

2023. ápr. 15. 00:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármikor történhet baj, elég egy rossz mozdulat vagy egy kis figyelmetlenség. Én egy kicseszett gombakonzervvel vágtam le majdnem az ujjbegyemet, én is már láttam ott mindent, iszonyatosan vérzett és hetekig kék volt a vágásnál, a nyoma megmaradt :D
2023. ápr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!