Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Medence környékét szabad jegelni?

Medence környékét szabad jegelni?

Figyelt kérdés

Farkcsont fölött kb 10 centivel a hát közepén, a medencék között történt a sérülés. Hűtőből kivett joghurtot tettem rá 5-10 percre.

Ott is alkalmazható? Mert ugye közel a vesék, nem tesz kárt a hideg?



2023. ápr. 14. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Szabad
Nem ajánlott
3 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nem szabad, akkor okozhat ez valamilyen bajt?
2023. ápr. 14. 21:41
 2/4 A kérdező kommentje:
Ágyéki gerinc környéke
2023. ápr. 14. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy szoktuk osztályon csinálni hogy a jégzselét lehűtjük de nem megfagyasztjuk. Aztán egy kendőbe bele tekerjük, kezeddel le ellenőrzöd nem nagyon hideg e. azt felteheted max 5 percre. Ha érzed hogy a bőrödet irritálja a hideg leveszed. Akkor még lehet azt csinálni,hogy hideg vizes lepedőt térítesz a bőrödre. Az hamar át melegszik de kisebb a megfázás esélye , utána meg le szárítkozol.
2023. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én joghurtot vettem ki a hűtőből (5 celsius) és a joghurtos dobozt tettem rá 5-10 percre az atlétán keresztül. Ez baj így?
2023. ápr. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!