Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elszakadhatott...

Szerintetek elszakadhatott valóban az egyik térdszalagom?

Figyelt kérdés
Tegnap este focizni voltam és sikerült csúnyán nagy erővel egyszerre labdába rúgnom az egyik ellenféllel. Eleve nagy volt mindkettőnk sebessége és a lábam oldalra volt fordítva. A térdem eléggé meghúztam, le is szálltam. Aznap este csak “minimálisan” (a mostanihoz képest) fájt hajlításkor, de sikerült úgyis behajlítanom. Ma viszont amikor felkeltem egyszerűen képtelen vagyok behajlítani, feszül nagyon és egy 20 fokos szögnél tovább nemtudom behajlítani. Egyszerűen leblokál. Amit nem értek, hogy legugolni letudok, fekve is teljesen feltudom húzni a térdem, viszont ha álló pozicióból emelném a lábam piszkosul fáj. Ez vonja maga után, hogy sántítottam egész nap. Holnap megyek család dokihoz, onnan meg majd nyilván kivizsgálásra csak nem tudom, hogy egyből a legrosszabra kell-e számítanom. Valaki akinek volt hasonlóban része írhat egy véleményt.

2023. ápr. 24. 15:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!