Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma volt egy kisebb balesetem....

Ma volt egy kisebb balesetem. A bicikli úton mentem egy elektromos rollerrel és egy autóval belém jöttek jobbról, ahogy fordultak be egy bolt parkolójába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem a baleseten van a kérdés hangsúlya, de mielőtt valaki belekötne a bicikli út átmegy a bolt parkolójának bejárata előtt és nem volt kint semmilyen tábla, amely elsőbbségadásra vagy autóforgalomra figyelmeztetett volna, sem az autósnak, a főútról kanyarodott rám.

Nekem, az autónak és rollernek sem lett különösebb bajunk. Egy kicsit úgy éreztem meghúzódott a bokám, de ennyi, ezért megállapodtunk, hogy mindenki megy tovább dolgára. Legalábbis úgy gondoltam, de most estére el kezdett fájni a bokám, a térdem és a csípőm is azon az oldalon, amelyikre estem.

El akarok menni holnap megnézetni és az lenne a kérdésem, hogy mit mondjak az orvosnál? Hogy elütöttek, vagy hogy elestem?

Azért kérdezem, mert utólag már úgy sem nagyon lehetne csinálni semmit, gondolok itt a rendőrségre, mert azt sem tudom kik voltak és sajnos a rendszámot sem jegyeztem meg. Plusz nem szeretném az orvostól hallgatni, hogy miért másnap jöttem csak be... (Tudom azt kellett volna, de utólag már könnyű okosnak lennem..)



2023. ápr. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle képpen a balesetet mert úgy fognak sérülést keresni és olyan vizsgálatokat fognak előírni .
2023. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan egy kis fájás miatt mész orvoshoz emiatt? Ha eltört volna valamid, azt ott helyben érezted volna. Most ahelyett, hogy pihengetnél meg olvasgatnád a KRESZ-t (neki volt elsőbbsége), bemennél egy vizsgálatra meg még meg is hurcoltatnád az autóst unalmadban? Grat.
2023. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
2 te mekkora egy idióta vagy remélem a hozzád tartozónak is inkább ezt mondod minthogy meg győződjal arról nincs valami baja.
2023. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk, nem akartam meghurcoltatni senkit sem. De ha úgy állít be az ember az orvoshoz, hogy elütötték, akkor általában rendőrt hívnak, hogy tegyen vallomást. Legalábbis nekem ez lenne a logikus.


És igen elmentem orvoshoz, mert megijedtem, annyit mondtam, hogy elestem és megütöttem magam. Megvizsgaltak, azt mondták nincs komolyabb bajom szerencsére.


Illetve hogyha bicikli úton megyek egyenesen és ő fordul rá a bicikli útra, mert kanyarodik egy kocsibejáróra mégis hogy lett volna elsőbbsége?

2023. ápr. 27. 21:52
 5/5 A kérdező kommentje:
A többi hozzászólónak pedig köszönöm a választ.
2023. ápr. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!