Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mellkasi fájdalom intenzív...

Mellkasi fájdalom intenzív edzés után?

Figyelt kérdés
Táncolok, de az intenzív fajtából. Egy edzésen 100 négyütemű, 5-6 egybe tánc es rengeteg erőnléti feladat, ez másfél óra. Előtte fél óra futás a városban (2-3 km). Mindig átveszem a pólómat futás után de a sportmelltartóra eddig nem gondoltam hogy azt is kéne, csak mikor elkezdett szúrni és fájni a mellkasom most egy órával utána, köhögésre rosszabb. Nem voltam beteg előtte. Lehetséges hogy azt is cserélnem kéne, azért érezhetem ezt mert "megfázott a mellkasom"? Mit lehet ilyenkor tenni (házi praktikák)? Nektek volt hasonló?

2023. máj. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi hasonló. Edzéskor, terhelés alatt után semmilyen melltartó nem okoz mellkasi fájdalmat. Házi praktikát nem tudok javasolni.

Háziorvos, vagy kardiológus. Kivizsgálás után ők meg tudják mondani mi okozza nálad a mellkasi fájdalmat intenzív edzés közben után.

2023. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Köhögésre, bizonyos mozdulatra jelentkező mellkasi fájdalom mögött általában (nyilván nem törvényszerű, csak megnyugtatásul) izom eredetű fájdalmat szoktak datálni. Lehet idegbecsípődés pl.
2023. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso!!
2023. máj. 14. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!