Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmozdulás nélküli felkartörés...

Elmozdulás nélküli felkartörés: kétrészes kartartóban fájdalomcsillapítással. Aki átélte, hogyan oldotta meg az öltözködést, stb., milyen testhelyzetben aludt? Első estém, sehogy sem jó, miközben kímélni kell (5 nap múlva kontroll). Köszönöm.

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gombos felsőt, pizsamát vettem, elég nehézkes volt az öltözködés egy kézzel, és persze mosdás is, alvás másik oldal felé fordulva, hátam kitámasztottam, mert háton nem tudok aludni, csak első este fájt annyira, hogy gyógyszert kellett bevenni.
2023. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindenben segítséget kértem😅

Aludni én is úgy alottam mint az 1-es.

2023. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugtatott, hogy ez ilyem, mert azt hittem, csak én bénáskodok ennyit.


Későbbi sorstársaimnak: a harmadik éjszaka enyhült annyira a fájdalom, hogy az ülve bóbiskolás után olyan félig-ülésig felpolcolt hanyattfekvésben sikerült fájdalommentes pozíciót találni.


A feketenadálytő krém meg nagyon kellemes a bekékült részekre, a sorozatnézés pedig jó kis agyzsibbasztó.

2023. máj. 15. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!