Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egybereszes vagy ketreszes...

Egybereszes vagy ketreszes overallt adtok egy 3,5 eves gyerekre telen?

Figyelt kérdés
Eddig egyreszes overall volt rajta telen, de most 3,5 evesen vajon nem praktikusabb ketreszes szettet venni? Ami kulon a kabat es kulon a kantaros nadrag? Mert pl ha pisilnie kell nem kell levennem az egesz cuccot rola csak a nadragot? Meg talan konnyebben is mozog benne?
2022. okt. 10. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Az én fiam is 3.5 éves (2019áprilisi).

En már tavaly sem adtam rá egyberészest.

Pontosabban van egy nagggyon vastag farmerja és egy nagggyon vastag itthoni nadrágja. Ezeket vette fel kabáttal.

Idén is így lesz.

2022. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én jobban szeretem az egyberészest 3.5 éves, ha találnék a méretemben megfizethetőt magamnak is vennék.
2022. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

2,5 a fiam

Ő sem kap egyberészest


Mire lehámozom róla bepisilne..

2022. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is ketreszest adok 2,5 évesre. Kantaros sinadrag és téli kabát. Nekem az egybe részes nem tetszik nagyobb gyereken, babás a látvány és nem olyan praktikus, nehezebb feladni, magának nem tudja felvenni, és pl pisilni is nehéz benne.
2022. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
A kétévesre én 2 részest szeretnék adni, a bölcsiben viszont az egybe ovarált írták elő. A gyorsan levenni pisilni miatt szerintem nem olyan praktikus az egyrészes
2022. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Utoljara 6 honaposan volt overallja. Azota nadrag es kabat. Nem az eszaki sarkon elunk, Szegeden meg kb. 8 eve nem lattunk havat sem.
2022. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Lányom ovijában voltak, akik még 6 évesen is egyberészest viseltek. Ebben mentek korizni is.

Hétköznapokban kevésbé praktikus, de például az oviban egyébként jobban szeretik. Pisilésnél se gáz, pont hogy könnyű lekapni a dajkák szerint.

Én 104-es méret felett csak azért nem vettem, mert addig lidl-ös volt, azzal elégedett voltam, ár-érték arányban szuper, de nem gyárt nagyobbat, csak kétrészest.

3,5 éves most a kisebb, 110 kellene neki, abból kétrészesünk van

2022. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűbb egy cipzárt lehúzni és le rántani az overált mint, le egy kabát, majd le a gatya. Nekem gyorsabb egy bölcsis nevelő, de mindenkinek az a kényelmesebb amihez szokva van.
2022. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én amiatt sem szeretem az overált, mert a kocsiban nem kényelmes..

Kinti pisi is egyszerűbb, megfázna, ha overálban próbálnám, nekem 2 év 2 hónaposan szobatiszta lett az egyik gyerkőc, másik 2,5 évesen már az volt, de ez pont télvízre esett..


Sokszor csak a kabát kell..stb..


Szőval 2 részes 1,5éves kor után szerintem jobb

2022. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!