Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lesz e szemmel látható változá...

Lesz e szemmel látható változás vagy jelenség?

Figyelt kérdés

Lassan 3.hete nagyon faj a csuklom. Vagyis ott azon a környéken, Nemtudom pontosan megmutatni hogy na ott abba a pontba faj…csak hogy ez a terület.

Gyanítom hogy mitől lehet viszont így hogy nem látszik hiába mondom a munkahelyemen hogy ez a problémám el megyek orvoshoz csak mosolyognak rajta mert nem látszik.

Sokat pucolok a jobb kezemmel. Én ízületi gyulladásra gondolok. Nem látszik semmi. Bízom benne hogy latszodni fog valami és elhiszik majd és nem csak azt hiszik hogy kifogást keresek


2023. máj. 17. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ín vagy ínhüvely gyulladás simán lehet, csukló környékén Abductor Pollicis Longus és Extensor pollicis brevis ínhüvelye arra fut, annak vannak hasonló tünetei.

Orvos nem tudom hogy mennyire mosolyogna meg ezzel, mert létező dolog. Nem tudom hány éves vagy, férfi vagy nő, de repetitív mozgások okozhatnak ilyet. Legyen az bármi pucolása férfiaknál-maszturbáció esetleg…

Bár kicsit nem is értem a kérdésed.. mit szeretnél látni? Nincs törés, de igazából az elmozdulás nélküli törés sem olyan látványos.

Ilyen gyulladások egyszerű nyújtási teszttel, mindenféle radiológiai eszköz nélkül diagnosztizálhatók.

2023. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

25 éves nő vagyok

Nagyüzemi Zöldség gyümölcs pucolas

Mivel kezelhető enyhíthető?

2023. máj. 17. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!