Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen lábsérülés lehet ez?

Milyen lábsérülés lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma fociztunk, és az egyik csávó elég keményen megrúgta az alsó lábszáramat. Nem a sípcsontot, hanem az oldalát. Tudok vele járni, de eléggé fáj, és fel is dagadt. Eltörhetett a csontom, vagy megrepedhetett? Vagy csak zúzódás? Milyen fajta sérülés lehet?

2023. máj. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Zúzódás.

ha el lenne törve nem tudnál rá állni.

2023. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utána még tovább is játszottam, meg haza is vezettem, sétálás közben elég rossz.
2023. máj. 20. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy van egy kis hajszál repedés, de egyenlőre jegeld amíg nem megy le a duzzanat.

ha nem megy le , akkor röntgen és ott meg fogják mondani hogy hajszál repedés lesz.

2023. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha hajszálrepedés volna, azzal csinálnának valamit a kórházban, vagy csak elmondanák, hogy az?
2023. máj. 20. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

elmondják hogy ez van. Kapsz kenőcsöt és ennyi. akkor nincs foci meg semmi sport.

Csak megröngenezik.

amikor léptem olyan érzés volt, mintha szúrt volna valami és fájt a lábam pontosabb a térdem.

borogasd a lábad és holnap ha nem javul, akkor várj hétfőig azt korhaz- röngen

2023. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs ilyenem.

Amúgy sem fogok sportolni, legalább egy hétig szinte csak ülni és tanulni fogok.

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ.

2023. máj. 20. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:

végig én voltam az #1

Nem tudhatod, borogasd a lábad az a lényeg.

2023. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!