Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anprot Bokarögzítőről vélemény...

Anprot Bokarögzítőről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Dísznek jó. Valódi sérülés esetén nem segít.
2023. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem már gyógyulóban a bokám, 8 hete történt a félrelépés 🙄

Kicsit dagi még, meg néha fáj, ha túl sokat megyek, vagy a cipő pont a csontnál nyomja.

2023. jún. 12. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, annál egy fásli is jobban tart és olcsóbb. Amíg teljesen be nem gyógyult, addig fémmerevítős bokarögzítőt használnék. Ha már tökéletesnek tűnik ránézésre és kisebb terhelésre is, akkor még mindig érdemes lehet ilyen ízületvédő kevésbé merev bokaszorítót használni, főleg nagyobb terhelésnél, fizikai munkánál, sportnál, túrázás, nagybevásárlás során. Azt ugye mondanom sem kell, hogy lapos talpú cipővel... Gyógytornát csinálsz?
2023. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak sportcipőt hordok, meg lapos szandált, nem szeretem, ha pici sarka is van valaminek.

A doki azt mondta pihentessem, meg felirt egy csodakrémet. Állitólag 8 hét mire rendbejön, a héten menjek vissza hozzá, ha nem változik.

Tegnap többet mentem, mint amit "szoktam" ebben a 8 hétben, de megint olyan dagadt 🥺

2023. jún. 12. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!