Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A közvetlenül sebbe kenhető...

A közvetlenül sebbe kenhető fertőtlenítő szerek ből ami csíp az jobban fertőtlenít? Mi lenne ha sorrendje ezeknek a szereknek érdekelne az is amelyik a legjobban csíp és ami a

Figyelt kérdés
legkevésbé valamint az is hogy amelyik jobban fertőtlenít és amelyik kevésbé
2023. jún. 12. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilt sebbe nem alkalmazunk kenhető fertőtlenítőt, hanem folyékony formában tesszük rá. Minden fertőtlenítőnek van folyékony változata.
2023. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan fertőtlenítő, ami egyáltalán nem csíp. Nem tudom mi a neve, de pezseg a sebre öntve.
2023. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul írtam az érdekel a csípés maga jelent e valamit?


Az ebből a szempontból mindegy hogy kenni kell vagy raönteni esetleg spriccelni illetve ha csak az utóbbi kettő merül fel akkor az.


Szóval sorrendjei érdekelnének csiposseg és fertőtlenítő erő szempontjából és az érdekel mennyire egyezik

2023. jún. 12. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Az alkohol miatt csíp leginkább, ami csíp. Pl szájvíz: alkoholos csíp, a mentes nem. Egyformán hatékony mindkettő.
2023. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szájvizet is lehet sebbre önteni?


Én amúgy Úgy úgy tudtam hogy a jód csip vagy akkor tévedek?

2023. jún. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!