Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok csinálni egész...

Fanney03 kérdése:

Mit tudok csinálni egész nyáron fekve? 20/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5 hete eltörtem a bokám focizás közben. Szépen gyógyult meg minden és én a hülye fejemmel elmentem a baratnőimmel focizni, semmi extrát nem csináltam, csak vissza passzoltam a labdát ha jött, stb... Aztán valahogy jött a labda és egyik barátnőm is jött érte,csak ő futott és valahogy úgy ráesett a már eleve törött lábamra, hogy széttört a gipsz és sikerült eltörnöm mellé a sipcsontom is. 3 hónap gipszet kaptam alsóhangon, ebből 1 hónap minimum fekvő. Elképesztően el vagyok keseredve, ezzel az egész nyaram kuka. Valakinek van valami tippe, vagy tanácsa. Bárki bármit írhat, úgyis unatkozok. Köszi ha végig olvastad.



2023. jún. 14. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mobil játék, beszélgess emberekkel, illetve tanulj valami hasznosat.
2023. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Grt!

Ez van, ha nem bírsz magaddal...

Remélem, tanulsz az esetből... A nyarad feláldozása így a tanulópénzed!


Felteszem, tini vagy. Javaslom, tanulj, képezd magad... Bulizást, sportolást felejtsd el.

2023. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Jah, látom, 20 vagy... azaz késő tini, de a lényeg ugyanaz
2023. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt az eget! Az nem semmi, nem irigyellek. De ez olyan eset ami ellen tehettél volna! Ha bármi betegség,serules,baleset tortent MINDIG vard ki az a nehany napot hetet otthon fekve! Jobban megeri en tapasztaltam, és most mar te is!
2023. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Új nyelv megtanulása, olvasás, sorozat/film/meccsnézés, laptopon/telefonon játékok, rajzolás,
2023. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
A duolingón tanulj nyelvet, akár többet is. Mert miért ne?
2023. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olvasás, beszélgetés másokkal, verstanulás, online tanulás, keresztrejtvény-fejtés, online munka, kötés megtanulása, írás, fordítás.
2023. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem megfelelő számú vagy méretű agy. Mennyi ész kell ahhoz, hogy valaki begipszelt lábbal focizzon?
2023. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

8-ik kommentelő, tisztába vagyok vele, hogy hülye és feleltolen voltam. Tanulni fogok belőle.

2023. jún. 14. 22:55
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Olvass, nézz sorozatokat, stb, de az ostoba barátnőidről is megvan a véleményem, aki ahelyett, hogy keményen rád szólva kispadra küldene, benne van a hülyeségedben...
2023. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!