Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, nyáron megszer...

17 éves vagyok, nyáron megszeretném csinálni a jogsit. Nagyjából elmondanátok, hogy hogy megy az egész?

Figyelt kérdés
Csak azt tudom, hogy külön van KRESZ, meg vezetés. Pénz már megvan az egészre. Nem késő már, hogy nyáron meg akarom csinálni?
2013. jún. 8. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

hát először is nem tudom hogy hol laksz :D (nagyváros / vidék)


1. keresel egy autóiskolát

2. beiratkozol a tanfolyamra (kb 1 hónap)

3. csinálsz egy orvosi alkalmasságit

4. kresz és elsősegély vizsga

5. 30 óra vezetés

6. forgalom vizsga

2013. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán az alkalmasságival kezdj. Bár gyanítom hogy alkalmas vagy, de ha mégsem akkor kár belevágni.
2013. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem lesz a kezedben a jogsid a nyár végéig. Maximum akkor, ha hétfőn elkezded, mindenből elsőre átmész, az oktatód akár minden nap ráér téged tanítani (nem fog, ezt garantálom, főleg nyáron), a vizsgaidőpontokra sem kell akár heteket várni (kelleni fog, mert mindenki ilyenkor akarja csinálni a jogsit), és akkor még az is egy csomó idő, mire ténylegesen kiküldik a jogsit. Szerintem szeptember elejénél-közepénél előbb ne számíts a jogsidra.

Nem bántásképpen írtam ezeket, csak tények, hogy ne éld bele magad, valószínűleg a nyáron nem fogsz tudni még kocsikázni:(

2013. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Motoros jogi hamarabb meg van, mint az autós értelem szerűen többen csinálják
2013. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tavaly amint elkezdődött a nyári szünet, elkezdtem. gyorssított tanfolyamra mentem, 1 hét alatt letudtuk a kreszt és levizsgáztam (hibátlan lett :D) elsősegély nekem nem kellet, mert kismotornál már megcsináltam. mire megvolt a vezetés, kb nyár vége lett. (mondjuk oktató hetekre ment el nyaralni). aug 31.én vizsgáztam forgalmiból, elsőre átmentem, szeptember 20 körül kaptam meg a jogsit. nekem 150ezerbe fájt a jogsi.
2013. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"1 hét alatt letudtuk a kreszt és levizsgáztam"


Ne vedd magadra, de ezért van annyi béna balfék az utakon!

2013. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!