Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel csökkenthetném a fájdalm...

Mivel csökkenthetném a fájdalmat SÜR-GŐSEN?!

Figyelt kérdés
Korábban feltettem egy kérdést a lábfájásommal kapcsolatban (innen lehetek ismerős), de most egy sürgős és fontos dolgot szeretnék kérdezni: mivel csillapíthatnám a fájdalmamat? Nem tudom miért, de rettentően elkezdett fájni a bal térdem és bokám, lefekvés előtt bevettem egy fájdalomcsillapítót, és most is egyet 5 óra után, de nem hatott semmit. Nem bírok aludni, úgy fáj, és reggel kelni kéne. Mit tudnátok tanácsolni, amivel akár csak minimálisan is csökkenthetném a fájdalmat?

2023. jún. 16. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mitöl, de annyira fáj, hogy nem tudsz elaludni, akkor irány az ügyelet.
2023. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz ráállni, sürgősségi. Beviteted magad vagy mentőt hívsz, ők bevisznek. Ott csinálnak egy ultrahangot és ha kell egy MRI-it, ha súlyos a probléma. Ne paráztasd magad, de azért jobb félni mint megijedni. Sajnos komoly dolog is lehet belőle, tudnék példákat mondani, nem játék. Vizet mindenképpen igyál, az önmagában fájdalomcsillapító, de csinálj lassú-mély légzéseket is. Próbáld vizualizálni, hogy a hideg kék szín hűsíti a lábadat, csillapítja a fájdalmat. Ha komoly a dolog, tényleg ne habozz, cselekedj! Nem ér az egész annyit, az egészséged többet ér!
2023. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 2-es hozzászóló, milyen példákat tudnál mondani?
2023. jún. 16. 03:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2023. jún. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!