Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek menjek röntgenre?

Szerintetek menjek röntgenre?

Figyelt kérdés

Június 28.-án ha minden igaz becsípődött a derekam ( nem tudtam hajolni, rossz mozdulattol beállt a derekam és elkezdett élesen fájni égni az izmaim is beálltak majdnem összeestem, a járás is elég nehézkes volt) majd voltam június 29.-én doktornál aki felírt flectort(porosat) amit használok mai napig segített végülis,de a doki mondta ha nem lesz jobb vagy nem múlik el akkor röntgen.

Jelen helyzetben ma van július 3.-a és járni tudok de érzem a derekam közben, hajolni nem igazán tudok normálissan még mindig, ha felemelem a csípőm mert takarót veszek ki alóla az ágyon akkor néha azért fáj ha hülyén kapok el, ha fel állok félek hogy újra becsípődik így fokozatosan gyorsulok fel a járásbab, ha oldalt fekszek akkor is még érzem a csípőm vagy ha ülők a fájdalom megy le a lábamba,pontosabban a combomba oldalt a derekamból most ez a helyzet és érzem hogy még valami nem oké, nem teljesen ugyanaz mint június 28.-a előtt.. szerintetek menjek röntgenre vagy még várjak a héten hátha jobb lesz? A válaszokat előre is kőszönöm! 19/L



2023. júl. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
en elkocognek, mert mit ärthat...
2023. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha megröntgenezteted!
2023. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerintem ez már csak a fájdalom utózöngéje. Noha a becsípődés megszűnt, az idegpálya sérült, és időbe telik, amíg rendbe jön.
2023. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!