Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A nyakamon megsérülhetett egy...

A nyakamon megsérülhetett egy fibróma. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Kedden voltam fodrásznál, akkor éreztem, hogy ég ott, valószínűleg akkor sérülhetett, bár az is lehet, hogy az elmúlt 2-3 napban, mert kb. 2 napja kezdett gyorsan változni, csak nem tudom akkor, hogy mitől.


A lényeg az, hogy kellemetlen enyhe fájdalmat éreztem, égett kissé a környéke. Megnéztem kb. 2 napja, láttam, hogy nagyobb, körülötte kissé piros. Tegnap maga a fibróma is elkezdett sötétedni, pirosodni (valószínűleg bevérzett). Elég gyorsan lezaljott ez, reggel még alig volt piros, estére az egész sötét és piros lett.


Tegnap óta kenem Flucinarral. Mit tudok tenni? Be tud gyógyulni vagy le fog esni? Vagy ez mindenféleképpen orvos lesz és le kell szedetni?



2023. júl. 16. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Most megnéztem jobban, sötét piros az egész már, de sokkal kisebb lett. Lehet elhal az a rész és leesik?
2023. júl. 16. 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen kalandom volt. Nyakamon elég sok előjött, kisebb méretűek. Az egyiket véletlenül erősebben vakartam meg és így félig leszakadt, vérzett. Este a férjem vágta le egy körömcsipesszel. Pár nap alatt nyom nélkül begyógyult. Nem bíztatok senkit arra, hogy így járjon el, de és speciel levágnám, lefertőtleníteném és hagynám hogy begyógyuljon.
2023. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, hogy leesik magától is, ilyen tapasztalatom még nincs (első voltam).
2023. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!