Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rózsatüske szúrással menjek...

Rózsatüske szúrással menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A karomat szúrta meg alul, bele is állt, de nem mélyen. Kiszedtem, a sebet kimostam, Betadinnal többször átkentem. Földes nem lett. Szivárgott a vér, de gyorsan elállt, egy kis fájdalom van azóta. Viszont hipochonder vagyok, és már teljesen bepánikoltattam magam, hogy tetanuszos leszek.

2023. júl. 23. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jezus nyugi tényleg

Kutya bajod nem lesz

Nekem kb 2-3 nap alatt szúr meg kb 20x (rozsakat gondozok)

Semmi bajod :)

Ne legyel hipohonder :)

2023. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne menj orvoshoz inkabb hivd ki a mentoket.
2023. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mindenhol azt írják a neten, hogy a rózsatüske szúrás nagyon veszélyes a tetanuszfertőzés szempontjából.
2023. júl. 23. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor kaptál utoljára tetanusz elleni oltást?
2023. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak a gyerekkorit, már régen.
2023. júl. 23. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én így nem mennék. Ha pár héten belül beteg leszel, jusson eszedbe ezt is mondani az orvosnak, de mint látod, ők már az oviban is arra készültek, hogy életmentő műtéteket fognak végezni és egy banális tüske nekik nem az a dolog, amiért reggel munkába menjenek ahelyett, hogy a másik oldalukra fordulnának.
2023. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos-én a helyedben utána néznék hogy kell végtagot házilag amputálni.Nem biztos hogy lesz idő megvárni a rohammentőt,ha kezd elhalni a kezed...
2023. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menned.
2023. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!