Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez agyrázkódás lenne?

Ez agyrázkódás lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok,, fociztunk tesomekkal a pályán, és jött oda egy csapat is 14-15 éves gyerekek, és megkérdezték, hogy lohetnek e kapura mivel én voltam kapus FUN KÉbt tesommal. Nem vagyok eleve jó kapus , és visszapattant a labda kezemrol mert kividtem, aztán a másik gyerek 7esrol 6lépésről megbikázta a labdát és pont fején talált, a szemem és orrom nem éreztem, bal fülemre nem hallodtam egy pár másodpercig. Szédületes is volt kicsi, szemembol és orrombol könny folyt, viszont emlékeztem mindenre ki rugta stb, hazajöttem és azóta ülök , feküdtem. Ez lehet agyrázkódás? Menjek be szerintetek orvoshoz? Mindenre emlékszem , viszont félek és az a baj ha bemegyek orvoshoz ott ügyelet van, és elutalnak kórházba ami tőlem 50kmre van, nem is ezzel van a baj,hanem hogy ott a sor stb minden egész este ott lennék mire lenne valami. Mit javasoltok? Sos.

2023. júl. 27. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hányingered? Fáj a fejed? Ha nem érzel semmit, csak fáj a helye, nem agyrázkódás!
2023. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hányingerem nincs, fejem helye kicsit fáj. Ezenkívül jelenleg semmit se érzek. Olyan félórája volt a dolog.
2023. júl. 27. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha később se érzel semmit, akkor nincs gond! Viszont, ha jelentkeznek ezek a tünetek, akkor ügyelet!
2023. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, hogy lásson orvos. Megnézi a dobhártyádat, a fejedet, elmondja, hogy mire figyelj... szerintem nem kell kórházba menned, de orvoshoz azért menj el.
2023. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
Egy 14 éves nem rúghat erőset. Nyugi még élni fogsz pár évtizedet
2023. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nehogy azt hidd! Ha egy edzett tizenévesről és egy jól felfújt bőrfociról van szó, akkor bizony okozhatnak problémát.


A #3-4

Igaza van!

2023. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Erősebbet rúgott mint egy felnőtt ember:D hányingert nem érzek szerencsére. Erősebb ütés volt ez mint amit kaptam már sajnos. 18F
2023. júl. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!