Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevizesedett,dagadt láb...

Bevizesedett,dagadt láb labujj törésnél?

Figyelt kérdés
2 napja ütöttem be a labujjamat,ami szépen elis torzult,de nem mentem el a dokihoz mert tudtam jól nem csinálnak semmit vele..van egy 8 hónapos kislányom akit nem tudtam volna kire hagyni meg elmegyek a sürgősségire..Borogattam és pihentettem ahogy tudtam..De egyre jobban dagad be és vizesedik a labfejem..kék a labujjam és a labfejem is..Ilyenkor normalis ez a reakció?..Ha már most megyek be semmit nem csinálnak max letolnak,hogy miért nem akkor mentem be..

#duzzanat #Labujjtores
2023. aug. 3. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy van egy gyereked és aggódsz érte, nem mered egyedül hagyni. A lábujjad a leírtak szerint szinte biztosan eltört. Azonnal a sürgősségi, röntgenezzék meg.
2023. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Azonnal irány a sürgősségi! Már tegnap kellett volna. Ha máshogy nem megy, akkor vidd magaddal a kicsit. (Talán még jobb is lenne, mert úgy előrébb vesznek a sorban.)
2023. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán kaphatsz trombózist. A kislányodnak gondolom, hogy van apja is.
2023. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2023. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam!Húzták a szájukat, hogy nem aznap mentem. A porc majd hogy nem porrá ment a labujjamba és a lábfejem is zuzodott!Kaptam sínt és krémet rá, mást sajnos nem tudtak tenni..
2023. aug. 5. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarul addig húztad, hogy ennél több már nem volt tehető.
2023. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha akkor mentem sem tudnak mást csinálni egy törött lábujjal ezt mondták is
2023. aug. 6. 05:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!