Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El kellene mennem orvoshoz?

El kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete lépcsőzés közben kifordult a bokám, és roppant egy hatalmasat. Abban a pillanatban nem tudtam ráállni, de egy pár perc elteltével már újból jártam.

Egy kevés idő múlva kb. kétszeresére dagadt, és nem tudtam körbe fordítani a bokámat.

Azóta, ha többet sétálok, illetve, ha bizonyos pozícióba mozdítom még mindig fáj, de nem elviselhetetlen.


El kellene mennem orvoshoz, vagy elég, ha csak itthon kímélem?



2023. aug. 9. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék a sebészetre, hogy a biztonság kedvéért nézze meg egy orvos. Elfog küldeni rögentre és akkor meg lehet bizonyosodni, hogy nincs-e törés és repedés.


Jobb, ha lát egy sebész, minthogy később probléma legyen belőle.

2023. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2023. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem játék, muszáj lenne megröntgenesztettni! Mihamarabb !
2023. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Ha roppant is, akkor szinte biztos, hogy törés is. Tévhit, hogy nincs olyan törés, amit nem lehet terhelni. Nekem 2009-ben hasonlóképpen tört el a bokám. De mondjuk mi nem 3 hetet, hanem "csak" 3-4 napot vártunk a húsvéti hosszú hétvége miatt.
2023. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Voltál vele orvosnál? Ahogy az előző írta: Ha volt roppanás, akkor a legnagyobb hibát követed el az orvos kerülésével, hisz vélhetően eltört a bokád.
2023. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a röntgent de ezt még én is megröntgeneztetném.
2023. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!