Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy kissebb mozdulat miatt ez történt?

Figyelt kérdés
Éppen hason feküdtem és áttámaszkodtam a jobb oldalamra,megugrottam egy kicsit hogy kényelmes legyen erre roppant egyet a vállam és azóta fáj.Nem ficamodott ki szerencsére és szeretném továbbra is elkerülni.Ez normális hogy ilyen "könnyen" ez történt?
2023. aug. 21. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghúzódott 1 izűlet.
2023. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszer a covid alatt annyit csináltam hogy feltettem ülésből egy poharat egy felsőbb polcra, kész, úgy "beállt" a vállam hogy nem viccelek egy hónapig alig bírtam emelni azt a karom. nem mentem vele dokihoz mert pont nagy őrület volt meg széthulló egészségügy a járvány közepén, én meg egy pulcsit is csak kínszenvedéssel tudtam felvenni. talán befagyott váll lehetett amit olvastam utólag, sosem szenvedtem ilyen hosszan valamivel. aztán szerencsére utóhatások nélkül elmúlt, de mígy tartott nagyon ijesztő volt. és igen, hallottam olyat csontkovácstól hogy irodai dolgozónak attól beáll a háta hogy eltüsszenti magát, mozgásszegény életmód sok kellemetlenséget adhat
2023. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!