Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pénteken kibicsaklott a bokám...

Kovasky kérdése:

Pénteken kibicsaklott a bokám és azóta ha rálépek nem fáj csak a lépcsőzes , de lila folt nem jelent meg rajta egy kis daganat látszik a boka+ labfejemen?

Figyelt kérdés
2 napja pihentetem jegelem de változás nem történt még.Erdemes röntgenre menni mert mindenkitol azt hallom hogy azt fogják mondani úgy is hogy csak pihentessem.

2023. szept. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Be kell dörzsölni Sport kémmel.Nekem is ez segitetett napokkal ezelőtt.
2023. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Flector gel. Sokáig fog még fájdogálni, én egy hete sérültem meg hasonlóan. Péntekre azt hittem, hogy már rendben vagyok, ma egy picit jobban terheltem, és megint fáj. Ez sajna ilyen.
2023. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem fáj, csak dagadt.
2023. szept. 24. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha dagad, akkor az nem igazán szerencsés. Nem ártana azért orvosnak is megmutatni nem csak önkényesen gyógyítgatni. (Ez a 2-nek is szól)
2023. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem szalagszakadás.
2023. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta fájdalom megszűnt és lappadt is . Egyre jobb mindennappal. Lila folt nincs .
2023. szept. 26. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!