Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van okom aggódni?

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap történt, hogy fürdés közben, nem tudom hogy, belekarmoltam az anyajegyembe, és lejött...

Most nem tudom, hogy ettől kell-e tartanom, legrosszabb dolgot csináltam. Felmentem a netre, rákerestem😂

egyik helyen ezt, másik helyen azt írják, így nem tudom eldönteni, egyáltalán érdemes-e ezzel orvoshoz fordulni

Azt látom, hogy az anyajegyem lejött, de egy nagyon aprócska kis valami ottmaradt...

Valakinek van tapasztalata, hogy mit kéne ilyenkor tenni?

Nagyon ijesztő ez most

Légyszí, ha valaki tud valamit, jelezzen!



2022. aug. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elnézni egy bőrgyógyászhoz nem kerül sok időbe. Ő a szakértelmével megállapítja hogy mi a teendő. Ha valami még kiáll biztos leégeti, stb.
2022. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a problémával mindenképp bőrgyógyászhoz kell fordulni. Az anyajegyek veszélyesek. Kérlek jelentkezz be szakrendelésre és mondd el a problémád, minél előbb legyen időpontod. Nem ijesztgetni akarlak, de ezt komolyan kell venni.

35/(ápoló)

2022. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!