Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bogár bele ment a szemembe és...

Bogár bele ment a szemembe és fel van dagadva?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap délután 6 körül bele ment egy bogár a szemembe miközben bicigliztem, nagyon nehezen sikerült kiszednem, a nap további részében nagyon csípett. Ma reggel felkeltem és nem bírtam teljesen kinyitni a szemem, a tükörben láttam meg hogy fel van dagadva.

Mit tegyek? El fog múlni vagy menjek orvoshoz?



2023. szept. 27. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennèk orvoshoz. Mi van ha antibiotikum kell rá? Ne kockáztass!
2023. szept. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak egy részét sikerült kiszedned!

A többi része most a szemedben bomlik. Egy haverom így járt, a szemészeten szedték ki neki valami eszközzel, mélyen a szemhéja mögött volt, és antibiotikumot is kellett szednie utána.

Mielőtt irány az orvos, lehetőleg egyenesen a szemészet.

2023. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De nem értem ezeket a kérdéseket, most úgy őszintén miért nem mész el szemészetre? Itt szenvedsz inkább. Lehet valami irritáció vagy allergia a bogárra vagy valamely testnedvére.
2023. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bele ment, hanem belement, és nem bicigliztél, hanem bicikliztél. Nekem eddig csak apróbb rovarok mentek bele a szemembe, bogarak (amiknek kitinpáncéljuk van) még sosem. Eddig mindig ki tudtam szedni egy zsebkendő sarkával. Jártál már a szemészeten azóta? Mi volt?
2023. szept. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!