Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a bokám újra több...

Miért fáj a bokám újra több év után?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve hogy balesetet szenvedtem , 3 métert zuhatam egy hegyoldalon és kisebb nagyobb zúzódásokkal és egy boka szalag szakadással megúsztam. A bokám nem volt műtve a baleset után, szépen lassan felépültem, mondogatták nekem hogy biztos fog fájni sokszor de miután teljesen meggyógyult soha nem fájt már. De most kb 1 hete elkezdett random fájni , ha pl felkelek reggel és rá állok akkor fáj egy ideig amíg be nem járatom , meg ha sokat ülök (irodai munka) majd felállok olyankor is sokszor bele bele fájdul , olyan fájás mint amikor elszakadtak a szalagok, csak elmúlik hamar miután belenyilalt. Ez normális? Tudom hogy nem ide kellene írnom hanem orvoshoz mennem , de az a fajta ember vagyok aki csak akkor megy orvoshoz ha nagyon muszáj.

2023. okt. 11. 18:05
 1/8 tothp ***** válasza:

Időváltozás, a szokottól eltérő terhelés...

Valami mindíg marad ott, ami változáskor fáj.

Akár sokkal több év múlva is.

2023. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az irodai munka a hibás igazából meg az állandó üldögélés, nemtom sportolsz e egyáltalán valamit, de nekem az a tapasztalatom, hogy akiknek random elkezd fájni valamijük, az leginkább a testmozgás teljes hiányából ered független attól, hogy sérült volt e valaha vagy nem
2023. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hegyet mászok , illetve fal mászás és heti 2-3 futás szóval a testmozgás az megvan.
2023. okt. 11. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet akkor kajak orvoshoz kéne menend, hogy kiírjon valami gyógytornát, gyógyvizes kezelést valami ilyesmit vagy gyógymasszázst valamit
2023. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tothp ***** válasza:
Akkor megvan a terhelés is bőséggel. Egy törött láb, sérült szalag még a teljes gyógyulás után sem pont olyan, mint a sérülés előtt.
2023. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ez nem így van, egy törött láb az erősebbre forr össze mint előtte volt, szal az ugyan olyan vagy akár jobb is lesz. A szalagokat nem tudom
2023. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tothp ***** válasza:
Nem is írtam, hogy gyengébb. "nem pont olyan..." .Ott egy heg, egy összeforrás, ami lehet erősebb(ezt azért kétlem) is gyengébb is, de a csontszerkezet mindenképp megváltozik.
2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én törtem már el kezem és a lábamat is külön külön, (gördeszkáztam) és semmi különbség nincs a kettő között
2023. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!