Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elfertőzödhetett a sebem?

Elfertőzödhetett a sebem?

Figyelt kérdés

Két hete kivágtam a körmöm - hosszú sztori -, a körmöm aljánál (lunula) alul lett egy lyuk.


Sebészetre elmentem vele, kétnaponta visszajárok. Már nem nedvedzik, az ambulánslapon az van, "túlsarjadás". Erre tettek szerdán lápiszt. Pénteken visszamentem, lecserélték a kötést, kentek rá vmi fehér pasztát és bekötötték.


Már egy hete nem fáj, nem lüktet, érzésre semmi baj, de azt érzem tegnap óta, hogy a kötés (vagy alatta?) büdös. Nem tudom, hogy a cucc az, amit rátettek, vagy a kötés, vagy az ujjam, de valaminek büdös zokni szaga van.


Két hete ezt az ujjamat nem érte víz, folyamatosan kötve van, magamnak nem cserélem a kötést, csak a dokinál. Nem tudom, hogy ez olyan szag, mint begipszelt végtagoknál, vagy hirtelen elfertőződött anélkül, hogy fájna.


Pénteken kell visszamennem, de félek, hogy addigra elhal vagy valami baja lesz.


2023. okt. 29. 18:00
 1/2 PMC Wagner ***** válasza:
lehet begombásodott
2023. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez eszembe se jutott.
2023. okt. 29. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!