Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sérv milyen konnyen tud...

Sérv milyen konnyen tud rosszabbodni ha odafigyelek rá?

Figyelt kérdés

Volt 6 éve egy vakbélműtétem és elkezdett szétnyílni a varrat. Voltam dokinál, azt mondta kicsi a sérv és edzhetek(otthon saját testsúlyal) is tőle.

Ülő munkát végzek.



nov. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a dokit kellene agyonvágni. Edzeni sérvvel? Jó isten! "Jó" sérv nincs, és soha nem fog megjavulni, összezáródni magától. Keress normális szakembert, aki rendbehozza, ha vacillálnak, játsszál rá, mondd hogy fáj, nem tudsz hajolni, emelni.
nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem tudsz rá odafigyelmi, mert az egyik legfontosabb törzs izmod (has) folyamatosan használod, felüléshez, vécézéshez, a test tartásához, ágyban forduláshoz, mindenhez.
nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg szeretném műttetni egyébként. Tudom, hogy nincs jó sérv és, hogy magátó nem fog megjavúlni. De azt is tudom, hogy emberek évekig élnek egy-egy sérvel mire a műtőasztalra jutnak.
nov. 9. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Önmagáról ez nem fog meg gyógyulni.Lehet életveszélyes repedés is .

Ez nem játék.

nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életveszélyes. Államiban mégis fél meg egy évekre adnak időpontot a műtétre.
nov. 9. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a sérvet rohadtul nem érdekli, csak mondom.
nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!