Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zúzódás, ami rosszabbodik....

Zúzódás, ami rosszabbodik. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán lett egy zúzódásom, lányom pedálja kapta el a lábam. Eddig csak érintésre fájt, picit be is van dagadva, de ma a kisebb lányom rá dőlt, és kb mintha a csontba szúrtak volna egy tűt olyan érzés volt. 2 gyerekkel vagyok itthon, nem szeretnék "potyára" dokihoz rohangálni. Szerintetek menjek el?

Ha fel póckolom, vagyis pihentetem akkor fáj, mintha húzodna. Eddig nem sántítottam de ma már séta közben is bele nyilal. Megtapogatni se tudom, hogy sérült-e az izom, mert kiugrik a szemem ha megnyomom...


2018. jún. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel rosszabbodik, én javasolnék orvost. Ezt már kevés házi szerekkel helyrehozni.

2018. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne megnézetned, mivel nem javul, hanem rosszabbodik.
2018. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De pontosan mid zúzódott meg? Mert ebből nem derül ki. Izom? Izület? Csont? Lehet részleges izomszakadás,szalagsérülés,csonthártya irritáció,bármi. Igen,orvos.
2018. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég fura helyen... a bokám felett oldalt a lábszáram. A vádli és a sípcsont között, de inkább a sípcsonthoz van közelebb.

De ugye eltörve tuti nincs, hisz rá tudok állni, csak néha bele nyilal. Ezért se tudtam, hogy menjek-e, hisz olyan fura helyen van, nem tudom ott mi sérülhetet.

De az biztos ha az orvos megtapogatja ki fog ugrani a szemem...

De akkor holnap délelőtt elmegyek rendelésre. Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 25. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Na mit mondtak?
2018. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!