Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a lábammal?

Mit csináljak a lábammal?

Figyelt kérdés
nagyon elkezdett fájni a lábujjamon a köröm és mellette a bőr, nem foglalkoztam vele mert előfordul nálam, de ezúttal mikor elkezdett fájni egy akkorát rúgtam a székembe mint a szent atyaúristen, és úgy fáj hogy na..hozzá kötöttem a mellette lévő lábujjamhoz, nem volt vele eddig semmi, de most elkezdett zsibbadni, lüktet és állatira fáj, kórházba nem akarok menni, ötletek?

nov. 13. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá vizes ruhát.


Ne kösd össze mert lehet azért zsibbad mert túl szoros.

nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Be van nőve a körmöd.

Ha van kézél vékony kisolló, és a vértől, gennytől, fájdalomtól se riadsz vissza, akkor megcsinálhatod magadnak.

Ha viszont nem tudod te megcsinálni, akkor menj el első körben pedikűröshöz, ha ő nem tud segíteni, akkor orvoshoz kell menni.

nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Rugdosás helyett én ilyenkor be szoktam jódózni, majd Tetran krémmel bekenem és sebtapaszt teszek rá, ezt megismétlem párszor és mindig lemegy a gyulladás. Most lehet tetézted még egy lábujj töréssel is, menj el sebészetre.
nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szándékosan rúgtam bele
nov. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!