Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pontosan mi lehet ez?

Fanni818 kérdése:

Pontosan mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok focizas közben szeptember 18.an egy rainbow flick csel kozbe rosszul ertem földet es magam ala fordult a bokam. Azóta is gyakran feldagad. Ha bele rugok vele a labdába vagy megerőltetem nagyon fájó érzést érzek a bokámban már percig.

ugye tudom ott mozgatni valamimet ami miatt ropog

Es neha ha ropogtatni akarom

Beakad az a valami es nem megy vissza a helyére csak ha oldalra forditom a bokam

De van olyan is hogy ha kiakad nem megy vissza meg akkor se

Akkor nagyon erzem, hogy olyan kellemetlen erzes raallni ha ra birok az nagyon rossz, es mozgatni is csak ugy behatarolt teruletig birom mert rendes erzem hogy az a nemtom mi nem oda valo nagyon rossz helyen van es vagy mintha feszulne nagyon es szenvedek vele ilyen 2percet mire vissza megy

Meg keresem azt a pontot

Picit ujjal vissza nyomom a helyére (es ott meg nincs teljesen vissza az eredeti helyen meg azutan meg kell csinalnom az oldalra forditom a bokamat muveletet is hogy vissza pattanjon az a valami a helyere)

Plusz ha mozgatom kattogo hangot ad ki és ki áll egy vékony csont szeruseg.



nov. 26. 22:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom orvoshoz kellene vele fordulni de nincs időm most. Meg nem tudom elég komoly e mert azért már hónapok is elteltek azóta ezért csak ha nagyon komoly akkor fordulnek vele orvoshoz.
nov. 26. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Covid.
nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért nincs időd az orvosra?
nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Roppant felelőtlenek vagytok az edződdel meg a szüleiddel együtt.
nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dolgozók hétköznap reggel 5tol este 7ig. Hétvégén maszekolok nagyon kell most a pénz így sincs időm most se a családra sem a barátokra a szórakozásra meg főleg.
nov. 26. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos tehát szórakozás, azért nincs rá időd?

A foci nem az, azt azért még fájós lábbal is nyomod?

Vagy az a munkád? Mert akkor meg azt nem tudom, hogy tudod végezni rendesen, ha fáj labdához érni...

nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor orvoshoz kellett volna menni. Valszeg megnyúltak a szalagok. Rosszabb esetben szakadás is lehet. Ahoz, hogy jól működjön kelleni fog rehabilitációs torna, lehet rögziteni is kell majd. Ha van részleges szakadás akkor műtétek is várhatnak rád. Erre muszáj lesz időt szànnod, magától nem fog megjavulni
nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok most olvasom a második felét. Törhetett le egy porc/csontdarab. ORVOS!
nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!