Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 éve munkahelyi balesetem...

3 éve munkahelyi balesetem volt, mostanára kihullottak a fogaim ennek következtében. Jegyzőkönyvet vettek fel akkor. Mivel a fogaim pótlása hatalmas összeg lenne, kártérítésért fordulhatok-e hozzájuk?

Figyelt kérdés
dec. 4. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen
dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel arra, hogy kénytelen leszel ügyvédhez fordulni, mert első körben visszautasítanak.
dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És igazolható egészen pontosan az ok-okozati összefüggés?
dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
61%
Ha volt jegyzőkönyv, akkor ahhoz kell tartozzon esetleírás, orvosi szakvélemény. Eltelt 3 év, ergo most is kell szakvélemény, hogy azzal ez összefüggésbe hozható-e, mennyibe kerülne, illetve miért nem lett akkor ez megoldva, miért most. De ehhez szerintem pert kell indítani a cég ellen, vagy legalábbis ügyvédi megkeresés, felszólítás vagy valami kell szerintem, hogy te ragaszkodsz ehhez.
dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Milyen munkahelyi baleset az, amitől 3 év múlva kihullik az összes fog? A másik meg, az hogy munkahelyen történt, az egy dolog. De ha pl azért történt, mert valami szabályt megszegtél - ami azért elég gyakori egy balesetnél - akkor nem hinném, hogy ezért még a munkáltatónak kéne fizetnie 1 milliót.
dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy ismerősömék azért be tudták perelni a biztosítót, hogy a csaj Ausztriában dolgozott már jött haza hézvégére és Magyarországon érte egy autóbaleset.. "munkahelyi balaeset", mert onnan tartott haza. Így tudták kiperelni, hogy itt gyógyíthassák. Bár nem értem, mert ott is kellett volna biztosításának lenni.
dec. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!