Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet agyràzkódásom?

Lehet agyràzkódásom?

Figyelt kérdés
Ahogy álltam fen a fenti szekrényajtó nyitva volt és bevertem a fejem, nagy volt a lendület, hangos is volt, de a fájdalom nem volt olyan vészes, viszont enyhén még mindig fáj (kb 15 perce tortent). Eszméletvesztés nem volt, emlékszem mindenre, nincs tünetem, de úgy tudom hogy azok később szoktak csak jelelntkezni.
dec. 4. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Az agyrázkódás egyik alapfeltétele az aggyal való rendelkezés...
dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz nagyon erősen meg kell bizony ütni a fejed.Így elsőre nem hiszem.De ha mégis jelentkeznének tünetek akkor irány a doki
dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a szekrényajtó egy 10kg-os diófa valami, akkor azt mondom, hogy lehet. Ha ilyen kis könnyű, préselt fa, amivel csak a fejbőrödre vágsz menetet max, azt mondom, hogy kicsi az esélye.
dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy beütöd a fejed, hogy agyrázkódásod lesz tőle akkor az a minimum, hogy nagyon megszédülsz mivel olyankor az agyadban az erek hirtelen kompresszió alá kerülnek és a keringés egy rövid időre zavart szenved ami átmeneti agyi hypoxiát okoz. Emiatt legalább úgy érzed, hogy le kell feküdnöd különben elájulsz.
dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Könnyű fából van a szekrényem. Igazából pont erre voltam kíváncsi, hogy az agyrázkódásnak az ütés pillanatában is vannak-e jelei. Én csak a fájdalmat éreztem, ami egy pillanatra olyan volt, mint amikor mondjuk a lábujjam jól bevágom valahova, hirtelen nagy ütésnek tűnt, de gyorsan enyhült és más tünet nem kísérte.
dec. 5. 04:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esettől agyrázkódásom lett. Amikor bevertem csak fájt. Másnap jött a hányinger és a homályos látás.
dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!