Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Estél már el utcán,járdán,...

Estél már el utcán,járdán, úton, lépcsőn, betonra?

Figyelt kérdés
Mennyire volt rossz érzés, esetleg ciki, hogy mások is láttak? Megsérültél-e? Ha igen mennyire? Mitől történt?

dec. 5. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezem zsebre dugva, megbotlottam, homlokkal tompítottam a betonjárdán. Annyira nem volt ciki, mert kb 6 éves voltam, akkor még ilyenek nem érdekeltek, de nagyon sírtam, mert betört a fejem és fájt. Mondjuk jó volt, mert kaptam kinder tojást, h megvigasztalódjak. :D
dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, jégen. Korán volt, nem látta senki, nem is lett gond.
dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Strandon csúsztam el a vizes kövön.(60+férfi vagyok) Jó nagyot csattantam, mentőt akartak hívni, alig tudtam lebeszélni a közönséget. Nem volt jó érzés, nem vágytam erre a népszerűségre.
dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legcikibb az volt, mikor Győrben mentem le az aluljáróba és fent a korlát mindkét oldalán egy csapat tizenéves álldogált. Én meg az egyik lépcsőfokon jól megcsúsztam és vagy 3 fokot seggen csúszva tettem meg. A gyerekek meg szétröhögték magukat, én meg égtem mint az állat.
dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi ciki nincs benne, előfordul. Egy rossz mozdulattól is alád fordulhat a bokád. Én a havas-jeges úton mentem legutóbb amikor megcsúsztam és térdre estem. Sokáig fájt a térdem, érzékenyebb volt, mivel nem vagyok már annyira mai gyerek.
dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint mindenki.
dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!