Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha véletlen cif folyékony...

Ha véletlen cif folyékony súrolószert ittam hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Beáztattam a bögrém mosogatószerrel is meg cif folyékony súrolószeres vízzel is de elfelejtettem és a sötétben azt hittem hirtelen van még egy kis teám a bögrémben és jó nagyot belekortyoltam.

Lehet ennyitől nem lesz bajom de a szájüregben nyelvemen folyamatosan érzem még mindig.

Vagy lesz bajom is?



dec. 10. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Na, jó, a "miért kéne mosogatószerre víz?" kérdéseddel elég nyilvánvalóvá tetted, hogy trollkodsz csak.
dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is leírták, fogyassz sok vizet ma este, hogy híguljon, minél előbb távozzon a szervezetedből a súrolószer.


Jobbulást kívánok neked!

dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Btw egy ilyen híg lúg a gyomorsavval találkozva azonnal semleges lesz széndioxid képződése mellett. Ha a torkodat, nyelőcsövedet nem marta végig csúnyán, akkor az, hogy lúgos, a továbbiakban nem okoz bajt. Ha egy kicsit kimarta, az begyógyul gyorsan. És a vízivás egyrészt azért kell, hogy lemossa a maradékot, ne marjon tovább, másrészt valóban, hogy hígítsa, ezáltal csökkentse a cucc ártalmasságát.


Nem orvos vagyok, ez alap általános meg középiskolás kémia és biológia tananyag, amiket írtam, meg egy kis józan ész.

dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Csak ugx tudom habképződős mérgezésekre tilos a víz.

Sok helyen pl tejet javasolnak.

dec. 10. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjem a gyümölcsös folyékony szappan utántöltőjéből húzott egy jó nagyot töményen, mert azt hitte, gyümölcslé 😀

Semmi baja nem lett, csak ment tőle a hasa és furákat büfögött. Igaz, hogy egy részét rögtön kihányta...

Ja, és tuti ivott rá vizet 🙂

dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!