Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Apróbb eséstől komolyabb baj?

Apróbb eséstől komolyabb baj?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete esett az eső, és mentem ki az udvarra tüzifáért, és hirtelen megcsúsztam és így pont az oldalamra/combomra estem. Puhára estem, a saras földre :D

De utána lévő nap ahogy léptem ilyen hirtelen fájdalmat éreztem a combomon belül, pontosan nem tudnám megmondani hol. Azóta ez enyhült de még mindig nehézkes megemelnem a lábamat, fájni nem fáj csak nehéz felemelni, ilyen feszítő érzés van.

Nem tört el semmim ugye?


dec. 30. 00:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h 33F
dec. 30. 00:23
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem tört el semmim ugye?"


Szerinted ebből a 2-3 mondatos történetből bárki fel fog állítani egy hiteles diagnózist és megmondja, hogy az ütés következtében történt-e törés, zúzódás, szakadás vagy bármi egyéb vagy mégis hogy gondoltad ezt? Szerinted viccből szokott a háziorvos ilyen esetben röntgenre utalni és ott az üveggömbükből mondják meg az orvosok hogy mi bajod van nem a gép által alkotott röntgenfelvételből?

dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csak lehet meghúzódott, mennyi idő után kellene röntgenre mennem?
dec. 30. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!