Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan 2 hónapja, hogy félre...

Lassan 2 hónapja, hogy félre léptem 3 lépcsőfokot a lépcsőn, de még mindig fáj, és duzzadt. Fásli nélkül nem tudok dolgozni menni. Ez mögött komolyabb probléma húzódik?

Figyelt kérdés
2 hónapja félre léptem. A bokám másnapra bedagadt és lilult. Aligha tudtam lábra állni, viszont jó pár fájdalom csillapítóval, de el kellett mennem dolgozni. Voltam röntgeneztetni az eset után, de csak annyit mondtak hogy egyértelmű törés nem látható. Azóta csak fáslival tudok hosszabb állást, munkát kivitelezni. Néhány mozdulat igen csak fájdalmas. És a bal bokámon oldalt, ahol van a kiálló csont, az jobban meg van duzzadva. Van értelme elmennem ismét orvoshoz?

2022. júl. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Csak nem értem ezt a "röntgeneztetést". Én baleset után baleseti sebészhez megyek, ő küld röntgenre, ha szükségesnek látja. Ha akár részleges szalagszakadás a diagnózis, arra gipszet vagy bokarögzítőt szoktak előírni, a fásli nem elég. Jelen esetben gyógytornával lehet, hogy tudnak valamennyit javítani a helyzeteden, de ha rosszul gyógyult, az már sose lesz olyan, mint a baleset előtt.
2022. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sürgősségire mentem, ott pedig egy rövid vizsgálat után csak egy röntgent készítettek, majd elküldtek miután egy papírt nyomtak a kezembe. Jegeljem. Ennyi volt a diagnózis. Sajnos a pihentetésre esélyem sem volt. Ezt beismerem. Esetleg milyen orvost lenne érdemes felkeresnem?
2022. júl. 30. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos mindig jó választás.
2022. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a segítséget. <3
2022. júl. 31. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Részleges szalagszakadás, ami nem megfelelően gyógyult
2022. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párod mit szólt a félrelépéshez ?
2022. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!