Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és már fiatalkorom óta egy kisebb-nagyobb erőltetetéstől kiugrik a térdem és körülbelül évente egyszer vagy kétszer gipszben vagyok egy hónapig ez miatt.

Az orvosok mondjak hogy meg lehet műteni viszont sok helyről azt hallom, hogy nem jó ötlet és csak ettől rosszabb lesz. Van valakinek ilyesmi tapasztalata? Hogy megműtötték es hogy rosszabb lett vagy jobb lett.

Ha jobb lett akkor ki volt az orvos?



jan. 5. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:

*...a műtét?


Lemaradt a kerdésből. 😅

jan. 5. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs tapasztalatom ebben a témában, de borzalmas lehet ilyen fiatalon ilyen problémával küszködni.


Kérdezd meg az orvosodat az előnyökről, a hátrányokról, és a kockázatokról, és ez alapján dönts

jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Én megműttetném. Ennél rosszabb aligha lesz, ha meg mégis, akkor megvan az előéleted egy protkóhoz.
jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!