Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha nincs csontsérülés, akkor...

Ha nincs csontsérülés, akkor miért nem tudom mozgatni az ujjam?

Figyelt kérdés
Focizás közben rosszul nyúltam bele egy lövésbe, aminek hatására hátratört az ujjam. A sebész megröntgenezte és azt mondta nincsen csontsérülés. Engem viszont ez nem nyugtatott meg. Már négyszer törtem el csontomat, ezért úgy gondolom, felismerem már ezt az érzést. Be van dagadva az ujjam, nem tudom behajlítani, zsibbad és kékes lilás színű. A leletre azt írta, hogy az ujjtőnél van bedagadva és ott fáj, hiába mondtam, hogy a felső és középső ujjperecnél sérült meg. Lehet, hogy ott meg sem nézte a röntgent és mégis el van törve? Milyen más sérülés jár hasonló tünetekkel?

jan. 25. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Kókler volt az orvos, menj el egy normálisabbhoz.
jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pl egy hematoma okozhatja, hogy nem tudod mozgatni, egy zúzódás, idegi sérülés is. A röntgenen ilyen esetben az egész ujjnak rajta kell lennie, de ha azon nem látszik csontsérülés, akkor nincs vagy csak most még az ödéma miatt nem látszik,nincs itt orvosi hiba véleményem szerint. Ha nem enyhül 1 hét múlva sem, akkor újra meg kell nézni, esetleg 2 hét múlva, kell új röntgen.
jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma például egy másik orvos rendel, ha visszamegyek, megkérhetem, hogy nézze meg a tegnapi röntgent?
jan. 25. 09:56
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg is kell néznie, ha panasz van.
jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
Na, mi történt?
jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy adok neki pár napot. Ma úgy ébredtem, hogy sokkal jobban lett, már mozgatni is tudom. Igazából csam ez az egy dolog aggasztott, hogy nem tudtam mozgatni, de most már rendben van, szóval megnyugodtam.
jan. 28. 01:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm az érdeklődést, egyébként.
jan. 28. 01:16
 8/8 Mr.Bab válasza:
Zuzodás lehet vagy ín sérülés.
febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!